Hi! Dawno mnie tutaj nie było, spokojnie, mam postanowienie aby wrócić do Was z regularnymi wpisami. Dzisiaj troszkę niecodzienny wpis, mianowicie tematyka poświęcona urodzie, a dokładnie mowa o nowościach w świecie lakierów hybrydowych czyli HI HYBRI.

Pokazywałam już Wam chociażby na IG, że w ramach testów otrzymałam nowości hybrydowe Hi Hybrid.
Dotarł do mnie cały zestaw startowy, czyli wszystko co jest potrzebne do wykonania manicure hybrydowego. –> KLIK

Oczywiście wiadomość o tym, że „coś” do mnie leci bardzo mnie ucieszyła i byłam strasznie ciekawa jakie to będą produkty. Okazało się, że to nowości w tematyce „lakiery hybrydowe” nowa marka hi hybrid powstała właśnie po to, by ułatwić dziewczynom rozpoczęcie swojej pierwszej przygody z manicure hybrydowymi, by zobaczyły jak łatwo jest go zrobić samej w domu.

fullsizeoutput_1349

Co zawierało moje pudełko? Zerknijcie!
 • baza do paznokci,  
 • lakiery hybrydowe (nr. 245 Classic Red, nr.235 Neon Salmon, nr.218 Pink Marble)
 • top no wipe, 
 • aceton do hybryd,  
 • nail cleaner do hybryd, 
 • lampa do paznokci UV LED 10W,  
 • blok polerski do paznokci
 • pilniki
  Osobno otrzymałam:
 • waciki bezpyłowe,
 • folie do usuwania lakieru.

fullsizeoutput_135c

Instrukcja jak prawidłowo zrobić i ściągnąć hybrydy (wszystkie potrzebne informacji znajdziecie również na kanale YT marki). Cena takiego zestawu, to 169,99 zł.  Lampa z zestawu,10W jest zgrabna i ładna, ma ona dwa czasy utwardzania 45s i 60s i nie posiada czujnika ruchu, czyli nie włączy się sama po wsunięciu dłoni pod nią. Najważniejszą zaletą jest cena lakierów hybrydowych! Jedna sztuka kosztuje zaledwie 19,99 zł !  Jeśli planujecie zacząć przygodę z domowym salonem kosmetycznym to polecam tę firmę, nie tylko z uwagi na cenę ale także na jakość. Wytrwałość tych lakierów mnie zaskoczyła, trzymały się przez 3 tygodnie. Mimo to wytrzymały!  

Krok 1 – Polerujemy
Krok 2 – Odtłuszczamy
Krok 3 – Baza
Krok 4 – Kolor
Krok 5 – Top 

fullsizeoutput_1359

Lakiery hi hybrid dotrzymują nam korku niezależnie od tego czym zajmujemy się w nszym życiu 🙂 Gama kolorystyczna liczy aż po 12 kolorów z czterech różnych kategorii (łącznie 48 odcieni). Pojawia się kolekcja hi travel, hi sport, hi date i hi party! Każda kolekcja jest zupełnie inna. Otrzymałam kolekcje Hi unicorn to dziewczęce róże, ujmujące fiolety, czarujący niebieski i zamykający w sobie lekkość życia beż. Baw się nimi, korzystaj z chwili i celebruj małe rzeczy – także przez odpowiedni manicure! 

fullsizeoutput_135d

Baza jest bardzo gęsta i bardzo dobrze się nią maluje. Nie spływa z pazurków. Jeśli chodzi o lakier to jak dla mnie jest trochę za rzadki. Nie jestem profesjonalną manicurzystką i im gęstszy lakier tym lepiej mi się na nim pracuje ponieważ nie spływa z płytki i nie brudzi skórek. W tym przypadku robiłam tak, że malowałam po dwa pazurki i lampa. Dzięki temu nie zalałam skórek.
Jeśli chodzi o ściąganie to bardzo dobrze rozpuszczają się w acetonie, 10 minut i lakier schodzi bez problemu, nie uszkadzając płytki.

IMG_5557

 

fullsizeoutput_135e

Komentarz

Komentarz