O mnie

Witajcie! Nazywam się Weronika Murańska - mam 21 lat i mieszkam w małej wiosce niedaleko Żywca.

Bloga prowadzę od 2015 o szeroko pojętej tematyce związanej ze stylem. Blogowanie dużo zmieniło w moim życiu, przede wszystkim stałam się ambitna i młodą kobietą, która dąży do wyznaczonych celów.

Świat wybiegiem wypracował we mnie organizację i możliwość pokazania siebie poprzez to co lubię czyli modę i fotografię. Połączenie dwóch tych pasji sprawiło, że kreuję niebanalny wizerunek młodej atrakcyjnej kobiety sięgając po rozmaite stylizacje. Dzięki temu mogę być i jestem inspiracja dla wielu ludzi.


Poznaj moich fotografów
Dorota
Gwiżdż

photographer


Ciągle poszukuję, chłonę świat, obserwuję. Fotografia to sposób na zamknięcie w obrazie części osobowości. Wszystko przecież co robimy, co wychodzi spod naszych rąk, świadczy o nas, o naszym charakterze i wrażliwości.


Dagmara
Drzał

photographer


Pracuję z pasja, lubię poznawać nowe osoby, dzielić się wrażeniami, wzruszać, szukać inspiracji, tworzyć niezapomniane kadry – to daje mi fotografia, która po prostu kocham! Optymistycznie patrzę na życie, codzienne wypijam po 3 kawy i pracuje jako pełnoetatowa mama 2 urwisów. Moja praca fotografia - grafika to nie tylko źródło dochodu, to dar jaki miałam szczęście otrzymać od losu.Paweł
Szczotka

Producent filmowy, operator obrazu, reżyser, montażysta


Profesjonalne podchodzę do każdego projektu. Na planie filmowym wszystko jest realizowane z pasją i zaangażowaniem.Agnieszka
Zemczak

photographer


Agnieszki pasją zawsze była fotografia a teraz jest pasją i sposobem na życie. ♥

www.azemczak.pl