Przegląd świątecznych swetrów, które warto mieć w szafie.

Od paru lat można zauważyć, że polskie święta Bożego Narodzenia zyskują nową tradycję – świąteczne i zimowe swetry. Modele niczym z typowych amerykańskich filmów można znaleźć już niemal wszędzie (online – przez cały rok). Podpowiadamy, jakie świąteczne swetry warto mieć w szafie, oczekując na ten magiczny czas.

Urocze czy obciachowe? Kwestia podejścia! Świąteczne swetry to niejako puszczenie oczka w kierunku świata mody. Są kolorowe, infatylne, wręcz kiczowate i chyba każdy zdaje sobie z tego sprawę. Ale to sprawia, że rozładowują całe to przedświąteczne napięcie pojawiające się między parami czy rodzinami.
Jaki sweter będzie dobry dla Ciebie?

ZOBACZ NA STRONIE –> ZIPPINI

Jakie świąteczne swetry możesz nosić także po świętach?

To lato zaczęło się od bardzo zimnych dni. Spotkałam ostatnio kolegę, który miał na sobie sweter z reniferami – bo było mu w nim bardzo ciepło. Nie wyglądało to dziwnie, ludzie nie zwracali uwagi na to, że ktoś wyciągnął z szafy coś typowo bożonarodzeniowego. Fakt, że sweter mojego znajomego był dość subtelnie świąteczny – miał bowiem granatowy kolor, a małe białe renifery przebiegały w rzędzie przez linię torsu. Z daleka nawet trudno było odgadnąć, że to stworzenia z zaprzęgu Świętego Mikołaja. Taki sweter warto mieć szafie, bo mimo okazjonalnego akcentu obroni się w najzimniejszy dzień czerwca. Jeśli więc jesteś pragmatyczny czy pragmatyczna, to w przypadku takiego wariantu nie będziesz ubolewać, że kupiłeś czy kupiłaś coś, co bezużytecznie wisi w szafie przez cały rok i przysługuje się tylko molom.

Świąteczne swetry dla par

To dopiero urocze! Spędzacie razem najbardziej magiczny czas w roku i jeszcze macie na sobie identyczne swetry, chroniące Was przed wszechobecnym zimnem. Można znaleźć w sklepach online (w stacjonarnych tylko w okresie okołoświątecznym) takie warianty dla obu płci, na przykład na swetrze dla kobiet znajdziemy panią renifer, a dla mężczyzn – pana renifera. Czasami, w zależności od płci, różnią się też kolory tych ubrań. 

Najbardziej świąteczne swetry dla zdystansowanych

Jeśli chcesz mieć świąteczny sweter, aby zostać najbardziej kolorowym elementem bożonarodzeniowej oprawy w swoim domu, to istnieją wzory, które zapewnią Ci widoczność znacznie przekraczającą blask choinkowej gwiazdy… Sweter z akrylu i bawełny, wyraziście czerwony niczym płaszcz Świętego Mikołaja, w dodatku z odstającym, pomarańczowym nosem bałwanka i białymi śnieżynkami – to jest to, co będzie do cna świąteczne i wyróżni Cię najbardziej jak to możliwe. Tak ubrany czy ubrana, możesz pomagać przy wigilijnej kolacji, poprawiając wszystkim nastrój. 

Świąteczne swetry dla estetów

Jeśli nieco groteskowe wzory są dla Ciebie rzeczą, której po prostu nie chcesz mieć w szafie, to być może spodobają Ci się bardziej estetyczne opcje. Możesz zaopatrzyć się w sweter, który w całości pokryty jest równymi, uporządkowanymi wzorami, na przykład przeplatanką małych reniferów oraz choinek. Bez problemu znajdziesz jedno- i dwukolorowe warianty, które będą dosyć stonowane.

Oczywiście, nie każdy z nas musi lubić świąteczne swetry (trudno się do nich przekonać komuś, kto naprawdę nie przepada za tym czasem), jednak jeśli Boże Narodzenie jest dla Ciebie okresem zasługującym na coś więcej niż stresujący obowiązek kupowania prezentów, to wśród setek wzorów na pewno znajdziesz sweter, który chętnie założysz na wigilijną kolację czy wyjazd do rodziny. 

REWELACJA portal Zippini to wyszukiwarka modowa, która służy, jako jedno miejsce do robienia zakupów w różnych sklepach. Zobaczcie sami –> DoFollow

Komentarz

Komentarz